Místa, kam byste se měli vydat v letní sezoně 2017

1. Panama
Střední Amerika je velice lákavá, zvlášť kvůli bílému písku, skvělému počasí a také velmi pozitivnímu přístupu personálů, který je upravený pro evropské a americké turisty. Avšak pokud máte v merku raději méně lidí a prázdnější pláže, a také příznivější ceny, zapomeňte na Kubu, Dominikánskou republiku i Mexiko. Vydejte se do Panamy! Můžete si projít nádherné město Panama City, můžete ležet na plážích, můžete se vydat do vnitrozemí. Nic není zakázané a nic tu není plně turisticky přizpůsobené. Pokud toužíte po něčem novém, Panama je ideální místo pro vás.

2. Srí Lanka
Pokud vás neláká divočina Laosu, chudoba Vietnamu a přeplněné Thajsko, nejspíš byste chtěli změnu, něco zvláštního a jedinečného. Pak je Srí Lanka místo právě pro vás. Příroda, staré chrámy, nádherné pláže, domorodý život, ale také spousta dobrodružství. A pokud si vyberete správně, i luxusu.

3. Kanada
Dost bylo pláží a horka. Kanada – to je podle cestovních kanceláří to pravé místo na dovolenou v roce 2017. jistě, jedná se o zemi velice drahou, ale zato nezapomenutelnou. Vydejte se lyžovat, lovit medvědy, vydejte se na treky, rafty, nezení po skalách!

4. Egypt
Podle statistiky se zdá, že letos bude Egypt nejlevnější destinací v okolí Středozemního moře. Budou levnější výlety, půjčovny loděk i lehátek a také se zde levněji najíte. Ovoce bylo totiž oproštěno od daní. Suvenýry jsou také letos ještě levnější než loni, takže nejspíš je načase zabookovat si dovolenou v Egyptě a vyrazit na letní dovolenou právě tam.

Pokud se bojíte, že to ovlivní služby hotelů, uklidníme vás. Podle hoteliérů se nestane, že by snad byly služby horší.

A na kolik vás vyjde pobyt pro jednu osobu s all inclusive? S největší pravděpodobností se vejdete do deseti tisíc korun, včetně výletů k pyramidám a Sfinze, do Údolí králů a bývalých Théb.