Falešné naděje nebo láska na první pohled?

Jak poznáte, že si vše jen nepřikreslujete a nevnímáte až moc jako gesta zamilovanosti? Pár věcí, které muži často dělávají, když se jim žena líbí!

Oční kontakt

Snad jedna z nejčastějších věcí, kterou muži dělají. Pokud se mu líbíte, může Vám velmi často a upřeně koukat do očí, když s Vámi mluví. Může pozorovat vaše rty, když s ním hovoříte. Také se může stát, že se na něj podíváte a chcete ho zkontrolovat a všimnete si, že se na Vás celou dobu díval a rychle odvrátil hlavu, jak kdyby se nic nedělo.

žádost žáby o ruku
Osobní prostor

Často narušuje Vaši komfortní zónu. Pokud spolu pracujete a snaží se Vám něco vysvětlit či ukázat, dost možná se k Vám až moc nakloní. Tím Vám naznačuje, že mu nejste cizí a líbíte se mu. Dá se to považovat za jeden z nejdůležitějších znaků. Také se Vás může jakoby ,,omylem“ letmo dotknout a tvářit se, že nechtěl.

Neustále s Vámi

Tento pokus můžete iniciovat Vy sama. Pokud máte podezření, že se mu líbíte, zkuste ze společné místnosti, kde se nacházíte, odejít. Pokud uvidíte, že se po Vás začne shánět nebo že znervózněl, protože Vás nevidí a nemá Vás tak pod kontrolou, máte vyhráno!

pranice o chomout
Napodobuje Vás

Muži často napodobují to, co žena dělá. Pokud řeknete, že si jdete pro skleničku šampaňského, půjde si pro ni taky. Pokud s kamarádkami půjdete ven na čerstvý vzduch, půjde se svými přáteli taky, může napodobovat i Vaše různá gesta.

Zjišťuje

Zajímá ho, co děláte ve volném čase, zajímá se o Vaši minulost, současnost i o Vaše ex přítele. Pokud zjistí, že máte něco společného, okamžitě to přizná a snaží se Vás ještě více okouzlit!

polibek při západu slunce
Znaků, které muži vysílají, je doopravdy nespočet. Pokud některé z výše vypsaných nesedí, nevěšte hlavu, je dost možné, že je Váš nový objev jednoduše velmi stydlivý a bojí se Vás oslovit jako první. Může to být taky běh na dlouhou trať a ani Vy dost možná nebudete o jeho přízni k Vám dlouhou dobu vědět. Muži umí své sympatie velmi dobře skrývat!