Zálohujte

Pevný disk je úložiště, na které se vleze spousta dat, přičemž dnešní disky je zvládají rychle číst i zapisovat. Musíme však pamatovat na to, že i takový disk se může poškodit. Bohužel někdy je závada na takové úrovni, že data už nejdou zachránit. Snad každý má na svém počítači data, která jsou pro nás velmi cenná, protože jsme na nich pracovali třeba velmi dlouho. Takže základem je nevěřit naplno jednomu úložišti a data zálohovat. U takových souborů jako jsou fotografie to není rozhodně nic složitého, protože si je můžeme dát na cloud, což je internetové úložiště, přičemž soubory si můžeme prohlížet klidně i na mobilu, bez toho abychom si je museli stahovat.

úložiště dat

Pro přenos středního množství dat je tu flash disk, který pohodlně strčíme do kapsy. U větších souborů je už lepší externí pevný disk, který se také pohodlně připojuje přes USB. Někdo si ještě filmy a fotky vypaluje na DVD a prohlíží si je třeba na televizi.

Reklama přes flash disk

V marketingu se stále používají reklamní předměty, protože je ověřené, že skutečně fungují. Když jde na předmětu vidět název firmy a dost se používá, tak je to živá reklama, za kterou v průběhu neplatíme nic. Většinou se jedná o nějaké menší předměty, aby pořizovací cena byla nízká, ale zároveň je lidé dost používali. Jedním z dobrých příkladů je reklamní flash disk. Neutratíme za něj moc, ale lidé jej většinou používají, protože se hodí.

flash disk

Data do něj natáhneme třeba z počítače a máme je zálohované. Kdykoliv budeme chtít, tak jej připojíme k jinému zařízení a rovnou do něj můžeme data zkopírovat. Obrovskou výhodou je jeho hmotnost a hlavně velikost, protože jej můžeme vzít všude s sebou. Dnes je USB přenos velmi rychlý, takže není problém přesouvat velké soubory za krátký čas. Takže v oblasti reklamních předmětů je to rozhodně zajímavý produkt.

Related Posts