Spolehněte se na kvalitu

Nejen ve Vašich domácnostech a kancelářích, ale také venku je potřeba kvalitní osvětlení. V interiérech používáme v dnešní moderní době úsporné žárovky různých modelů a tvarů a také venkovní svítidla mohou svítit za pomocí nejrůznějších druhů světelných zdrojů, tak zvaných výbojek, kterých je v dnešní době na trhu opravdu velká spousta druhů, tvarů, velikostí a samozřejmě také ve velkém výběru od různých výrobců.lbulb
My Vám nabízíme vysoce kvalitní výbojky od spolehlivých a lety prověřených světově proslulých výrobců, kteří se jejich výrobě a také vývoji věnují už po mnoho desítek let a jsou špičkou na trhu. V naší rozmanité nabídce najdete jak sodíkové, tak halogenidové, tak také rtuťové světelné zdroje od těchto skvělých výrobců ve velkém výběru modelů, pro všechna Vaše svítidla.
Pro venkovní osvětlení parkovišť, průmyslových i sportovních areálů a dalších venkovních míst Vám můžeme doporučit sodíkové výbojky, které patří k nejúčinnějším světelným zdrojům, které Vám zajistí velmi dobrou viditelnost i v té nejhustší mlze. Jde o velmi vyspělý světelný zdroj určený právě pro exteriér s velmi dlouhou životností vhodný do každého venkovního svítidla.
Pro nasvícení Vašich prodejních míst, výloh a výstavišť Vám můžeme doporučit halogenidové výbojky, které se vyznačují vysokým indexem podání barev, a proto jsou vhodné právě pro nasvícení toho, co chcete nejvíce zdůraznit a zviditelnit. Jejich využití je možné i v nejrůznějších výrobních dílnách a halách. Jejich další velkou výhodou je také velmi dlouhá životnost.
Jak již bylo řečeno, v naší nabídce najdete všechny druhy těchto vysoce kvalitních světelných zdrojů s různými paticemi, v různých wattážích a dalších důležitých parametrech. Jsme si jisti, že u nás najdete přesně tu pravou výbojku přímo pro Vaše svítidlo.bulb

Related Posts