Pusťte dovnitř bytu barvy

Nápadů, jak oživit neutrální vzhled dnešních moderních interiérů je jistě celá řada. V obývacím pokoji se budou náramně vyjímat pestré květináče nebo výrazné dekorační polštářky, či přehoz přes sedací soupravu. Do koupelny, kterou jste nechali obložit nenápadně, si můžete pořídit hezké koberečky a ručníky ve stejném provedení. Ložnici doplňte o designové lampičky na noční stolky a v podobné barvě můžete pořídit přehoz přes manželskou postel a malé polštáře. Tyto drobné úpravy pomohou vdechnout vaší domácnosti útulný pocit. Co ještě změnit? Určitě máte doma mnoho vypínačů a zásuvek. Napadlo vás někdy, že i ty mohou být zajímavým designovým prvkem? Netradiční provedení Schneider UNICA se postará o to, že i z tak nudného prvku jako je vypínač, můžete vykouzlit zajímavý doplněk. Stačí, když sáhnete po jejich barevné variantě.

hruška

A kde nesmí barvy chybět především? Samozřejmě v každém dětském pokoji!

Dětský pokoj plný barev
Lámete si hlavu, jaké dekorace zvolit do dětského pokoje, když se s věkem dětí rychle mění jejich zájmy a každý rok by se vám hodil jiný motiv? I tady existuje jednoduché řešení. Základní nábytek zvolit v neutrálních barvách a pohrát si s výraznými dekoracemi a doplňky.
Moderní samolepící tapety, které můžete použít na skříň nebo za postele jsou výborným tipem nebo se můžete zaměřit jen na drobné detaily. Vypínače s barevnými panely a zajímavé lampičky celý pokoj prozáří. Stejně jako u tapety se jedná o prvek, který snadno vyměníte s minimálními náklady. Děti si barvy zaslouží a výrazné provedení vypínačů je něco, co nepotkáte v každé domácnosti. Buďte neotřelí při výběru doplňků, a to nejen při zařizování dětského pokoje.

osvětlení

Vypínače a zásuvky jsou drobnou investicí, není důvod si nechávat v bytě po několik let stejné provedení. Barevná verze vypínačů vás bude bavit.

Related Posts