Proč a jak nosit legíny

Legíny se v poslední době staly velmi oblíbeným kusem oblečení pro mnoho žen i dívek. Jsou velmi pohodlné, praktické a dají se kombinovat s mnoha dalšími kusy oblečení v šatníku. Legíny se dají nosit jak v zimě, tak i v létě. Je ovšem nutné je umět vhodně zkombinovat či si pořídit legíny s příměsí merino vlny na zimu anebo naopak zvolit příměsi vhodné na léto, tedy hedvábí či funkční materiály, které jsou vhodné i na sportovní aktivity.

Legíny nosí skoro každá žena. A není se čemu divit. Ale jak nosit legíny Disstyle, aby to bylo vkusné, praktické, elegantní i ženské? Legíny se mohou nosit téměř k čemukoli. Nosí se s ke krátkým šatům, sukním, kraťasům i dlouhým halenkám či svetrům a kardiganům. Při barevném vrchním dílů je vhodné si vzít jednobarevné legíny v tlumených barvách. Naopak při jednobarevné a decentní halence či jinému vršku si můžete dovolit vzít i vzorované a výrazně barevné legíny.

legíny na ženě

K legínám se i většina bot. Je potřeba vše umět dobře doladit a zkombinovat. Legíny si tak mohou vzít všechny ženy. Při nošení legín totiž můžete skvěle zamaskovat nedostatky či problémové partie. K legínám si můžete vzít volné šaty a tím schovat jak bříško, tak zadeček i boky. Nebo naopak, pokud chcete zvýraznit zadeček, tak si můžete pořídit push up legíny a k tomu si vzít krátký top. Do práce se většinou legíny nehodí. Ale záleží, kde pracujete a zda máte předepsané nějaké speciální oblečení.

sportovní legíny

Legíny jsou tak vhodné na sportovní činnosti, běžné denní nošení i jako domácí oblečení. Bát se je tedy nemusí ženy ani dívky s jakoukoli postavu a v jakémkoli věku. Legíny se vyrábí v různém střihu, v různých barvách, vzorech i z různého materiálu. Díky tomu si můžete pořídit legíny na jakoukoli příležitost a do jakéhokoli počasí. Při nošení je jen potřeba vše umět dobře doladit aby bylo oblečení slušivé a cítili jste se v něm dobře a pohodlně.

Related Posts