Připravte bazén na dobu nečinnosti, je to snadné

S koncem léta přichází i konec koupací sezony. Máte-li své vlastní zahradní koupání, znamená to pro vás připravit ho na dobu nečinnosti, aby bylo možné příští léto opět zahájit sezonu koupací. Zazimování bazénu je tak velmi důležitým krokem, kterému by každý majitel zahradního koupání měl věnovat svůj čas a nezanedbat ho.
Mnoho lidí si myslí, že je nutné vodu zcela vypustit. To je omyl. Učiníte-li pár jednoduchých kroků, rozhodně není nutné vodu zcela vypouštět, ale s klidným svědomím ji z části můžete ponechat. Pojďme si tedy jednotlivé kroky trochu přiblížit, ať víte, co vás čeká.
· Po posledním koupání nejprve zkontrolujte kvalitu vody, stejně jako v koupací sezóně, a v případě potřeby použijte potřebné přípravky pro získání doporučených hodnot. Voda musí být v dokonalé kvalitě.tree

· Odpovídá-li voda všem doporučeným hodnotám a není-li znečištěna, přibližně pod vstup filtrace ji odpusťte a odstraňte z vody teploměry, plováky či další příslušenství.

· Aplikujte speciální přípravek, tzv. Zazimovač podle pokynů výrobce.

· Na hladinu vody umístěte speciální deformační bloky nebo vodou z části naplněné PET lahve. Zamezí úplnému zamrznutí vody a nedojde k poškození bazénu.

· Nakonec přes bazén umístěte speciální krycí plachtu a máte hotovo.

Přípravu nepodceňujte, vyplatí se vám

Jak vidíte, připravit vaše zahradní koupání na dobu nečinnosti není nic složitého a určitě se vyplatí tomu chvíli času věnovat. Před zahájením koupací sezóny vám to ulehčí opětovnou přípravu zahradního koupání. Nemusíte ho celé čistit a nemusíte ho celé znovu napouštět.
Všechny přípravky a příslušenství potřebné k zazimování vašeho zahradního koupání máme k dispozici, nemusíte tedy nic složitě hledat a shánět. Pořiďte vše pohodlně třeba online už dnes, ať jste připraveni. Konec léta a koupání se bohužel blíží.aroma

Related Posts