Perfektní zábava na narozeninovou party

Máte v plánu připravit pro svého syna nebo dcerku připravit zábavu na oslavu narozenin, na kterou jen tak někdo nezapomene a jejich kamarádi a spolužáci si o ní budou vyprávět ještě hodně dlouho? A myslíme, že si pořádnou merendu vaše dítě zaslouží, obzvlášť po dnech v době pandemie, které musely strávit v naprosté izolaci, kdy byla zavřená veškerá školská zařízení a děti se mohly vídat pouze imaginárně.

oslava narozeni

Imaginárně ale nemusí zcela jistě znamenat vždy něco špatného nebo zavádějícího. V případě zavření škol imaginární schůzky na Facebooku a Skype nebo dalších sociálních sítích jistě nejsou to nejvhodnější, ale taková pořádná oslava s imaginárními kouzly, to je teprve něco!

Na skutečné party nesmí proto chybět kouzelník se svými kouzelnými kousky a neuvěřitelnými zábavnými triky! Jen si zkuste představit, že mezi děti zavítá tajemný muž a zamíří přímo k oslavenci.

Není nic krásnějšího, než když si váš oslavenec jako první bude moci zakouzlit se skutečným mágem! A dokonce se i některé kouzelné triky naučí a bude tak moci ohromovat své kamarády i posléze. Čarodějný muž kouzlí a předvádí svůj um mezi dětmi, prochází mezi nimi a předvádí neuvěřitelné zábavné kousky, které provází šťastný a místy až neuvěřitelný smích všech zúčastněných.

Pozvat kouzelníka na dětskou party je hodně dobrý tah a věřte, že se nepobaví jen všechny děti, ale dokonce budou vtaženi do děje i dospělí. Je tak krásné se nechat unášet na vlnách kouzel a podlehnout dojmu, že je vše krásné, jedinečné a zábavné.

zvířátko balonek

Na závěr čaroděj vykouzlí každému účastníku oslavy zvířátko z balonu jako vzpomínku na úžasnou zábavu a děti se budou předhánět samy mezi sebou se svými nově získanými dárky. Takže obdarovaný bude nejen oslavenec, ale zároveň všechny radostné děti. Na tak báječný mejdan budou všichni ještě dlouho vzpomínat!

Related Posts