Nebankovní hypotéky

Banky odmítají své klienty především z důvodu špatných registrů. Pokud máte záznam v registru dlužníků (existují dva typy bankovní a nebankovní registry), pak bohužel v bance úvěr nezískáte. Naštěstí jsou zde jiné možnosti, například získání nebankovní hypotéky, která má stejné podmínky jako ta, kterou znáte z běžné bankovní instituce.

drobné mince

 • V tomto typu úvěru taktéž ručíte nemovitostí. Za tu můžete získat až 70% její odhadní ceny. Odhadní cena se stanovuje na základě různých výpočtů, zjišťují se samozřejmě konkrétní informace a také se bere na vědomí celkový stav a velikost budovy. Její odhad pak určují přední specialisté.
 • Doba splácení může být nastavená až na dlouhých 30 let. Přičemž garantujeme nízké měsíční splátky.
 • Celé vyřízení probíhá velice rychle. Jistě vás potěší, že nemusíte chodit na milion schůzek. Fotografie vaší nemovitosti nám stačí zaslat e-mailem. Ani žádné další papírování není zapotřebí. Vše se vyřídí během několika dní. V některých případech můžete mít peníze i do 24 hodin od podpisu smlouvy.
 • Záznamy se dají tolerovat. Důležité je, abyste dokázali splácet. Každý poskytovatel úvěru si musí zjistit přesné podmínky vaší osoby a konkrétní údaje. Proto je také na vás, jestli si toho na sebe už neberete příliš.

Výhody, které vás čekají

Ptáte se na další podmínky tohoto úvěru? Zde jsou:

 1. Až 70% z odhadu nemovitosti.
 2. Splatnost až na 30 let.
 3. Nízké měsíční splátky.
 4. Garance nízkého úroku.
 5. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí. Do zástavy můžete dát byt, dům, pozemek, komerční objekt, budovu, halu a spoustu dalšího.
 6. Hypotéka je určená žadatelům, kteří již měli 18 let.
 7. Kdykoliv můžete úvěr předčasně splatit – tato služba je zdarma.
 8. Neplatíte předem žádné poplatky.
 9. Peníze můžete využít jakýmkoliv způsobem.

rodinný dům

Největší výhodou zůstává fakt, že peníze můžete využít jakkoliv. Například na koupi bytu, domu, vybavení do domácnosti. Můžete zvolit také refinancování špatně nastavených půjček, či se vymanit z exekucí.

Related Posts