Na velikosti (ne)záleží

Nedávno mě překvapila jedna maminka na plavání batolat, když nešťastně prohlásila, že ten její roční prcek má mnohem menší penis než ti naši ostatní. Jak prý je to možné, když tatínek na tom zas tak špatně není. Holt nebude velikost penisu asi dědičná záležitost. Uklidňovaly jsme ji, že se to určitě ještě v dospívání změní. Nicméně nás odbyla, že už určitě ne, že prostě nebude v dospělosti dostatečně obdařen a jaký je to chudák.
Co to vlastně znamená, být dostatečně obdařen? V tomto směru hodně záleží na partnerce. Každá z žen má totiž trochu jiné nároky a hlavně možnosti, jak velký penis do sebe pojmout. Proto to, co se jedné může zdát málo, je zase pro druhou už moc.
mýdlový penis
Roli nehraje jen délka penisu, ale i jeho tloušťka a tvar.  A samozřejmě, jak s ním jeho majitel umí zacházet.
Posuzovat penis je třeba v jeho ztopořeném stavu. Na první pohled v klidovém stavu mrňous se může proměnit při erekci v pěkného macka a nadějný průměrák může zůstat průměrákem.
svlečený banán

Viděno pohledem ženy

Muži, kteří mají penis extrémně malý, to určitě v sexuálním životě s partnerkami jednoduché nemají. Ono taky představte si urostlého svalovce, jak před Vámi stojí v rouše Adamově a mezi nohama jen žížalka.
Ale nic není ztraceno. Mohou využít spoustu pomůcek a vibrátorů, aby dohnali to, čeho se jim nedostává. Jen se nesmí cítit uraženi a potlačit trochu své ego. Jsou na tom ale určitě lépe, než muži, kteří mají penis extrémně velký. Těm se bude většina žen úplně vyhýbat, po bolestivém sexu touží málokterá.
list na přirození
Takže vlastně kdo spadá v této oblasti do průměru, může být spokojen. Má velkou šanci, že jeho sexuální partnerky budou s velikostí jeho penisu spokojeny. Nicméně jen na velikosti nezáleží. Je třeba mít fantazii, trpělivost, touhu zkoušet nové věci a hlavně chuť. Bez té by to opravdu nešlo. Asexuální jedinci nemusí řešit, jak velký má kdo penis.