Mám ráda motorky

Vždycky jsem měla ráda ty věci, které mají motor. Měla jsem moc ráda auta. A ještě více jsem měla ráda motorky anebo nějaké skútry. Já jsem již jezdila na nějaké dětské motorce. Moc mě to bavilo. Můj tatínek mi koupil právě tu malou motorku. A abych to měla ještě lepší, koupil mi taky kolo. Na tom jsem se učila velmi ráda. Ráda jsem se učila sportovat a jezdit na kole anebo na té motorce. A jako dítě jsem taky byla na závodech. Bavilo mě to. A abych ještě byla dokonalá, tak jsem si řekla, že bych mohla do nějakého dětského kroužku, kde by mě to bavilo. Chtěla jsem, aby taky můj bratr jezdil na motorce. Navíc bylo perfektní, že mí rodiče mě v tom podporovali. Chtěla jsem, aby byli rodiče šťastný. Navíc ale mě to strašně bavilo.

Výlety jsou skvělé!

A tak nebylo divu, že v dospělosti jsem chtěla mít motorku pro dospělé. Chtěla jsem nějakou velkou masivní motorku. A nebylo divu, že jsem si taky na ni ušetřila peníze. Ale ze všeho nejdůležitější bylo, abych si udělala řidičský průkaz. Mnoho lidí to možná ani neví. Ale i na motorku je potřeba řidičský průkaz. Řidičské oprávnění je velmi důležité, protože bez něj nemůžete řídit motorku ani auto. A já jsem byla ráda, že jsem to oprávnění nakonec dostala. Autoškolu jsem udělala na první pokus. Auto jsem měla zděděné po mém bratrovi. On byl o dva roky starší. A tak mi dal svoje starší auto. Mně to stačilo takhle pro začátek.

Motorky mám ráda.

Potom jsem si za pět let pořídila už vysněnou motorku. To byl úplně největší můj sen. Chtěla jsem, aby taky jel se mnou můj bratr na nějaký výlet. Můj bratr měl taky motorku. Ovšem ne tak velikou a mohutnou jako já. Ale i tak jsme si užili spoustu zábavy. Myslím, že je motorka je opravdu velký koníček. A kdo má rád motorku, tak určitě jezdí rád taky na motorkářské srazy. Byli jste někdy už na moto srazu? Pokud ne, tak přicházíte vážně o hodně.