Kočárek pro dceru

Zrovna jsem měla s kamarádkou jet na dovolenou, když mi dva dny předtím bylo stále nějak špatně. Nebylo mi tak špatně, jako že bych snědla něco špatného. Anebo bych třeba byla po nějakém alkoholovém večírku, ale spíše mi bylo špatně tak, že jsem byla stále unavená a nechápala jsem, proč mi je špatně. Chvíli jsem to nechala být, ale když jsem měla den před odjezdem měla také veliké zažívací problémy, tak jsem si řekla, že přeci s chřipkou anebo s nějakým zdravotním problémem nepojedu někam na dovolenou.

Mám krásnou dceru.

Měli jsme jet na tři týdny na wellness pobyt do Maďarska, takže jsem ale kamarádce řekla, že s velkou bolestí a mrzutostí tento wellness pobyt musím zrušit, protože bych se tam necítila dobře, a ještě bych tam mohla nakazit další zákazníky wellness centra. Moje kamarádka byla sice nešťastná, ale nakonec místo mě jela její máma, takže si to aspoň užili ony dvě. Já jsem se potom dozvěděla, že jsem těhotná. No super, konečně! A byla jsem opravdu překvapená, protože s přítelem jsme se dlouho snažili o dítě, a nakonec jsem už byla těhotná, což byla prima zpráva.

Mám ráda růžovou barvu.

A protože jsem čekala holčičku, takže jsem samozřejmě chtěla nějaký krásný růžový kočárek. A byla jsem taky potěšena tím, že čekám holčičku, protože jsem si ji přála. Navíc moje nejoblíbenější barva je bílá a růžová, takže bylo jasné, že budeme mít růžový kočárek. Taky dětský pokoj je vymalován růžovo-bíle a myslím že, že právě růžový kočárek se tam také bude vyjímat. Pořídila jsem si opravdu výrazně růžový kočárek a také růžové oblečení pro mou dceru, protože už se nemůžu dočkat, až budu svou dceru oblékat do růžové a bílé barvičky a vozit ji na procházky v krásném a stylovém růžovým kočárku, který je opravdu bezpečně vyrobený a má pevnou kvalitní konstrukci. A růžový kočárek mi skoro každý závidí a taky růžový kočárek má krásnou střechu.

Related Posts