Kam na Firemní teambuilding?

Akce, které se pořádají s kolegy nemusí být nutně jen ranní porada nebo schůzka při obědě v kantýně. Aby na pracovišti panovaly dobré vztahy, tak je dobré si občas uspořádat nějaký večírek, na kterém se sejdete v klidu po práci. Někteří lidé je mají rádi a jiní zase ne. Pravdou však je, že většinou se zde popije nějaký alkohol a každý se cítí více uvolněně. Na tyto schůzky pak s kolegy budete jistě rádi vzpomínat, protože zde zažijete legraci.

DSC8155

Pokud něco takového máte v plánu nebo byste chtěli, aby se ve vaší firmě konaly takovéto akce, tak pro vás máme pár tipů, kam si můžete vyrazit. Může se jednat o oddechové posezení v hospodě, či nějakém baru. Abyste měli peníze na pohoštění, tak se můžete účastnit například celoročního sběru papírů nebo jiného materiálu, který poté odevzdáte ve sběrném dvoře a dostanete za to nějaké peníze.

Jestliže byste raději něco akčního, tak se můžete vydat zahrát si paintball nebo například moderní hru, která se jmenuje laser game. Firemní TEAMBUILDING https://www.lazerfunpraha.cz/cs/firmy si užije každý, kdo má rád adrenalin, barvy a zbraně. Nemusíte se bát nějaké bolesti ze zbraní. Jedná se totiž o pistole, ze který vychází pouze světelný paprsek. Hrajete v týmech a snažíte se strefovat do vest, které mají soupeři na sobě. Vyhrává ten tým, ve kterém zůstane nejvíce lidí, kterým stále svítí vesta. Hraje se v tmavých místnostech, které jsou zrekonstruovány tak, abyste si zde mohli najít úkryt a čekat na protivníka, kterého pak můžete zasáhnout.

DSC8052

Jelikož se budete po celou dobu hraní pohybovat, tak si můžete vybrat občerstvení, které vám tato firma připraví. Můžete se tedy těšit na skvělé pohoštění. Můžete si dát pivo, míchaný drink nebo teplý čaj.

Jedna hra trvá dvanáct minut, takže je lepší si zarezervovat více her, protože budete chtít pokračovat v legraci i nadále.

Related Posts