IT a počítače

Počítač a internetové technologie jsou k sobě velmi blízké. Nikdy jsem rozuměla, jak může internetový svět fungovat. Jenže měla jsem to velmi ráda.  Měla jsem ráda, když jsem se mohla se svými kamarády domlouvat online. Víte vůbec, co to znamená být online? Je to, když máte online svět. Online je, když nejste offline To jsou takové ty hovorové výrazy dnešní mládeže. Online je být jako zapnutý a offline jako vypnutý. Myslím, ale že to jistě všichni znáte. Tyto výrazy jsou už velmi časté a používají je opravdu mnoho lidí. Setkáváme se s nimi i v klasické češtině. Jsou takové počeštěné. Podle mého názoru je to docela dobře. Myslím, že vytváření je rozšiřování češtiny je opravdu skvělé. Navíc si říkám, že umění s počítačem a taky dokonalé.

Mobil mám nonstop u sebe.

A velmi výhodné. Pamatuji si, že když jsem třeba psala někomu email anebo nějakou zprávu, tak je výhoda, že to tam má vlastně ihned a nemusí čekat na nějaká milostná psaníčka a nebo obyčejné dopisy. Vemte si například, že dopis k vám jde třeba dva tři dny. A email možná tak dvě či tři sekundy. Takže je to velký rozdíl? Co si o tom myslíte vy? Já osobně si myslím, že ten internet a webové stránky a další internetové technologie jsou naprosto geniální a opravdu je to skvělé v tom, že to někdo vůbec vymyslel. Myslím, že mě osobně to usnadňuje velmi život. Když třeba potřebuji sehnat rychle někoho, tak mu napíšu email anebo sms zprávu. Je to velmi jednoduché.

Mám online práci.

A když potřebuji něco nutně, tak mu zavolám. Takže opravdu je to praktické a rychlé. V dnešním světě opravdu ušetříme čas. Tedy alespoň já, takže jsem ráda, že nějaké weby a další internetové technologie existují a fungují skvěle. navíc kdo by neměl ráda nějaké internetové drby a kecy? Nebo vy nemáte rádi bulvár? Co vůbec děláte nejvíce času na počítači? Myslím, že jsou tací, kteří si to chtějí nechat pouze pro sebe.