Hubené tělo – symbol krásy

Ideál krásy člověka je v dnešní době vnímám jako hubený člověk, který nosí dokonale zastřižený vous. Jedná se o tak silný nátlak na lidi, že jsou pro krásu schopni udělat cokoliv. V dnešním spotřebním a povrchním světě je krása bránou k příležitostem, říká se. Zda se jedná o pravdivé tvrzení je na pováženou. Do jisté míry ano. Vzhled je dnes využíván v reklamách, k motivaci, k potřebám. Ale vzhled je také pomíjivý a toho si musíme být všichni vědomi.
posilování s čínkou.jpg
Pokud chceme mít pěknou postavu základním receptem, a tím méně finančně náročným, je hubnutí. K hubnutí se dnes využívají nejrůznější metody. Od zázračných pilulek, které vám údajně pomohou za měsíc zhubnout 10 kilo přes posilovací přístroje, které posilují za vás nebo dražší
záležitost – liposukce.
Nejlepším, avšak osvědčeným způsobem, jak si zajisti dobrou postavu je dieta. Změny v jídelníčku, kdy vaše tělo získává potřebné živiny a není krmeno pouze prázdnými kaloriemi. Diet existuje mnoho.
· RAW
· KETOGENNÍ DIETA
· PALEO
· BEZLEPKOVÁ DIETA
hubená dívka.jpg

Dieta samozřejmě není jen levnější variantou, jak získat vysněnou postavu, ale také prospěšnou pro vaše tělo. Může se projevovat různě. Zlepšením kvality vlasů, kůže či zubů. Dieta vám zkrátka celkově pomůže k lepšímu já.
Avšak nepříjemnou stránkou diety jsou její pravidla. Člověk se musí neustále hlídat a kontrolovat co a kdy jí. V dnešní uspěchané a oportunistické době není moc času chystat si jídelníčky a dávkovat co budeme jíst.
Další vhodnou alternativou je čistý pohyb. Ten je stejně jako dieta prospěšný tělu. Napomáhá růstu svalové hmoty a při správném dávkování spaluje tuky. Navíc zvyšuje chuť k jídlu a tělo si samo řekne jaké živiny potřebuje. Pokud se nechcete věčně hlídat co jíst, sport vám k tomu napomůže. Když sem tam zhřešíte nějakým steakem či dortíkem, pravidelným sportem můžete tyto prohřešky řádně vykompenzovat.