Milovníci historie ale hlavně obdivovatelé ženské krásy určitě nepohrdnou Collete, který vypraví příběh spisovatelky erotických románů, která šokovala celou Francii. V hlavní roli se můžete těšit na krásnou Keiru Knightley, která se poprvé proslavila v Pirátech z Karibiku.
Pokud vás neoslovil tento titul, ale chcete se trochu poučit o dějinách zkuste zajít na Marii, Královnu Skotskou. Jedná se o klasický dramatický příběh sestřenice anglické panovnice Alžběty a královny Skotska, který určitě nezklame.
prázdný sál kina
A nyní něco málo pro nadšence do superhrdinů. Filmy se značkou Marvel se na stříbrném plátně objevují jako na běžícím páse a ani tentokrát nezklamali. V pohodlí sedaček a popcornem v ruce si můžete vychutnat Kapitán Marvel.
Jste spíš na komedie? Žádný problém. Co jsme komu zase udělali je pokračováním prvního úspěšného dílu z francouzské produkce. Svým osobitým stylem vypráví příběh jedné rozvětvené rodiny, a to hlavně z pohledu babičky a dědečka nebo také tchýně a tchána.
filmový projektor
Máte malé děti a chcete je vzít na nějakou pěknou pohádku? Určitě zkuste filmovou novinku Jak vycvičit draka 3. Snímek potěší nejen malé, ale i velké. Navazuje na dva předchozí úspěšné díly a diváci mají šanci znovu si užít Bezzubky tentokrát ale nebude sama.
Pořád nic? A nechcete se trochu bát? Co tak vyzkoušet nějaký horror? Jako třeba americký film Potomek. Příběh vypraví o matce, která zjistí, že za agresivními záchvaty jejího drahého syna není nic lidského, ale naopak nějaká temná síla. Je postavena do situace, do které by se žádná matka nikdy neměla dostat a bohužel musí jednat.
kelímek popcornu
A naposled jedna novinka z naší produkce. Ženy v běhu od režiséra Horského se Zlatou Adamovskou, Terezou Kostkovou, Jenofévou Bokovou, Ondřejem Vetchým a Veronikou Khek Kubařovou v hlavních rolí slibuje podívanou zábavnou a úsměvnou, kterou my Češi tak milujeme.