Co si vzít na sebe?

Jak je všem z našinců nejpozději od dob Voskovce a Wericha známo, šaty dělají člověka. A protože se pro různé příležitosti hodí i různé oblečení, je logické, že si lidé vybírají to pravé, mají-li si z čeho vybírat. A ve vyspělých zemích, jako je třeba ta naše, si věru je z čeho vybírat. A je pochopitelné, že jsou to především ženy, jimž kouzlo nejrůznějšího šatstva učarovalo.

Zatímco si mužská polovina lidstva vystačí obvykle i s málem svršků, a co se společenského oblečení týká, vystačí si tito mnohdy po léta i s jediným společenským oblekem, u žen je to jiné. Ty potřebují nejrůznější druhy šatů, snad pro každou příležitost nějaké, a nejednou dokonce více exemplářů.

dámské šaty

Kolik jenom stráví ženy času, když si vybírají to, co by jim slušelo a co by se hodilo pro určitou příležitost! Kolik jenom šatů by si tyto rády a ochotně nakoupily, kdyby měly bezedný měšec nebo aspoň ničím nelimitovanou platební kartu!

A když si tyto vybírají, zajímá je pochopitelně styl, střih, materiál a samozřejmě i barva. A zatímco muži nemají nejednou ani potuchy o tom, jak se které z těch nabízejících se barev říká, respektive si pod některým názvem barvy nedokážou ani představit, kterou tato je, ženy vesměs vědí, jak třeba takové fuchsiové šaty vypadají a pro jaký účel se tyto hodí. A vědí tak, že jsou tyto často skvělou volbou jak pro brunetky, tak i pro blondýnky, že se dá v rámci tohoto sortimentu vsadit třeba i na netradiční asymetrický střih, i na klasiku nebo sportovní šaty s kapucí, ba že se takováto barva spolu s volnějším střihem hodí třeba i pro nastávající maminky.

žena v šatech

Některým z žen dodávají tyto šaty šmrnc, jiným romantické kouzlo, některé střihy dají vyniknout postavě…

A proto jsou šaty této jasné a nepřehlédnutelné barvy volbou mnohých z našich drahých poloviček, všech, které se chtějí náležitě líbit.

Related Posts