Sháníte výbavičku pro miminko?

Čekáte miminko? Příchod nového života je jeden z nejkrásnějších okamžiků našich životů, ale zároveň očekávání a leckdy obav. Čeká nás tolik povinnosti, a musíme toho tolik nakoupit. Základem každé výbavičky pro miminko je kočárek, bez kterého si většina rodičů neumí představit život. Kočárek nám dokáže život hodně ulehčit. Nemusíme se s miminkem tahat, protože jsou i lidé s problémy se zády, kteří jsou vděční za každou úlevu. Zároveň do něj dáte i nějaký ten nákup.

žena s kočárkem

Před narozením dítěte nás čeká právě výběr kočárku. Což nebývá otázka pár minut. Mnoho rodičů vybírá kočár i několik měsíců, než najdou ten pravý. Kočárek je třeba osobně vyzkoušet, a to kvůli výšce rodičů a výškovým možnostem kočárku, a kvůli jeho ovladatelnosti. Každoročně se některé kočárky objevují na předních příčkách oblíbených produktů, které se nejvíc prodávají. Riko basic plus kočárek trojkombinace Zelenazirafa je jedním z těch prodávanějších a oblíbenějších kočárků, které můžete na trhu sehnat.

Je tak oblíbený zejména díky jeho nízké ceně. Seženete ho v trojkombinaci pod deset tisíc korun, což je vážně skvělá cena. Kočárek je vyrobený z lehkého hliníku, díky čemuž se s ním dá snadno manipulovat i jednou rukou. Má pevná kola, takže si troufne i na polní cestu. Riko je oblíbený díky jeho velké variabilitě nastavení. Nastavit si můžete aretaci předních kol i tvrdost odpružení.

tmavý kočárek

Kočárek má moderní design, který si zamilujete. Máme jej ve dvou barevných variantách – světle a tmavě šedé.

Součástí je

– síť proti hmyzu
– nánožník
– sportovní nástavba
– autosedačka

Mnoho rodičů nechce příliš utrácet za kočárek, který nemusíte využívat tak často, jak si myslíte, proto sahají po zlaté střední cestě. Za tuto cenu dostane kvalitní kočárek s bohatým příslušenstvím. Přijďte se k nám podívat, a vyzkoušejte si jej osobně. Rádi vám poradíme s výběrem.

Related Posts