Když terasa, tak z evropského dřeva!

Představte si, jak by to bylo skvělé, kdybyste u svého domu měli krásnou terasu. Takovýto přirozený přechod domu a zahrady je nejen pěkný na pohled, ale je také velice praktický. Umožní vám pobývat v zahradě, aniž byste museli šlápnout na trávu anebo do hlíny. A pokud ji budete mít zastřešenou, budete chráněni i před rozmary počasí. V zázemí terasy můžete pohodlně podnikat vše, co máte rádi, a co byste jinak dělali doma – ať už jde o posezení s přáteli, rodinné oslavy, grilování, lenošení u vody anebo třeba i kancelářskou práci. Meze neexistují a záleží pouze na vás samotných, jak si terasu uzpůsobíte.

zastřešená terasa u domu

Chcete získat prostor přesně podle vašich potřeb?

Záleží vám na dobré ceně?

Jste alespoň trochu zruční a šikovní?

V tom případě neváhejte a pusťte se do výroby terasy svépomocí. Nejedná se o nic složitého, co by alespoň trochu dovedný řemeslník nedokázal. A jistě si posléze patřičně vychutnáte i to, jak budou ostatní vaše dílo obdivovat!

Terasu můžete zhotovit z mnoha různých materiálů, od kamene, přes dřevo až po kov. Záleží jen na vás, co zvolíte, nicméně mějte na paměti, že v zahradě se budou vždy nejlépe vyjímat materiály přírodní, které se dokonale hodí jak k tradičním, tak k moderním stavbám.

Velice oblíbeným materiálem je v tomto případě dřevo. Dobře se s ním pracuje, můžete ho koupit za příjemnou cenu, a navíc dobře vypadá.

Mnoho práce si můžete ušetřit tím, že si koupíte již předem připravené – vysušené a nařezané dřevěné hranoly a prkna. Při výběru materiálu vždy dbejte na to, kolik toho vydrží.
venkovní terasa se spící kočkou

Z tohoto hlediska jsou ideální volbou terasová prkna http://www.rhobchod.cz/terasova-prkna.html z evropských dřevin, která dobře snáší rozmary zdejšího počasí. Máte tak jistotu, že se vám již po první zimě nezkroutí a nepopraskají, což se naopak u tropických dřevin nezřídka stává. Jejich cena je navíc velmi příznivá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup