O nás

       Jsme ryze česká společnost s jasnou strukturou, která již od roku 1997 drží své místo na trhu v oblasti zámečnictví, zakázkové výrobě a především pak ve výrobě ocelových konstrukcí. Stále se snažíme posouvat dopředu, vyvíjet se a nacházet nová neobjevená zákoutí strojírenského trhu.

                                     NAŠE HODNOTY

ODHODLANOST
Jsme odhodláni nabídnout našim zákazníkům to nejlepší, co dokážeme.
KVALITA
Svou činnost bereme jako vizitku. Záleží nám na kvalitě naší práce, na lidech, se kterými spolupracujeme a na konečném výsledku.
SPOKOJENOST
Věříme, že pouze spokojenost přinese úspěch. Naším cílem je dosáhnout maximální spokojenosti u našich zákazníků.
TÝMOVÁ SPOLUPRÁCE
Věříme, že tým je silný stejně jako jeho nejslabší článek. Neustále na sobě pracujeme a snažíme se o maximální využití potenciálu.

 

                                   NAŠE ZÁVAZKY

BEZPROBLÉMOVÉ DODÁVKY
Snažíme se minimalizovat problémy, které by mohly vzniknout. Naším heslem je v tomto případě PREVENCE.

VYNIKAJÍCÍ SERVIS
Snažíme se o maximální možný servis, který převýší Vaše očekávání. Jsme pružní a flexibilní, což nám dovoluje reagovat dostatečně rychle a najít vždy ta správná řešení.

VŽDY O KROK NAPŘED
Nečekáme, až se něco stane, ale jsme na to připraveni. Snažíme se neustále přinášet nová řešení, která jsou přínosem našim zákazníkům.
 

 

                                         HISTORIE

Firma byla založena 09.03.1992 a působí na trhu v celé České republice. Prvními zakázkami byly demontáže technologických zařízení a údržby v jednotlivých provozech chemické výroby.

V následujících letech byly tyto práce spojeny s výrobou nových strojních zařízení, jako jsou dopravníky pásové a šnekové, ocelové kotle, mísiče a údržby a opravy stavebních ocelových konstrukcí.
V roce 1994 byla zakoupena nemovitost v Lázních Bohdaneč, která byla rekonstruována na výrobní prostory a která prošla několika investicemi, až do dnešní podoby.

V roce 1997 byla pronajata výrobní hala od společnosti VÚOS Rybitví, která byla v areálu Synthesia Semtín. Tímto krokem se ještě zvýšila odbornost a poskytované služby, hlavně v oblasti obrábění kovů.

V roce 1998 byla zahájena výroba speciálních kontejnerů 

Firma se stále rozrůstala. Na začátku měla 5 zaměstnanců, počet zaměstnanců se ale zvětšoval a roční výnos se v roce 2004 zvětšil z 2 milionů na 20 milionů korun.

Od r. 2000 firma prováděla veškeré ocelové konstrukce a zámečnickou výrobu pro firmu PWI, která prováděla výstavbu supermarketů GLOBUS v ČR /Olomouc, Opava, Brno, Chomutov, Plzeň, České Budějovice, Praha Čakovice, Čerrný Most, Pardubice/. V této době byly prováděny významné zakázky např. ocelové konstrukce a opláštění budovy metra v Kobylisích, pro Metrostav a.s. a mnoho dalších.

Rok 2005 byl významným mezníkem firmy, kdy se podařilo navázat spolupráci s firmou BAEST Benešov, která je největším výrobcem jeřábů a nádrží v ČR. Tímto krokem došlo ke stabilizaci firmy a bezproblémovému chodu firmy.

V roce 2008 firmu zasáhla ekonomická krize, což přibrzdilo další rozvoj

O rok později začala firma vývoj vlastního konstrukčního systému táhel „PROTAH“ a následně se zařadila mezi několik málo výrobců v Evropě.

Předmětem činnosti je:

zámečnictví,
výroba ocelových konstrukcí,
montáž ocelových konstrukcí,
obchodní činnost
izolatérství
Firma provádí zakázkové práce dle projektové nebo dílenské dokumentace ve všech odvětvích průmyslu – stavebnictví, strojírenství, chemický průmysl apod.